Styrelsen

Sofie Hautanen

Ordförande

Mig kontaktar ni om .....


ordforande@sektionencorax.se

Julian Lundberg

Vice ordförande

Mig kontaktar ni om .....


vice@sektionencorax.se

Emil Norlin

Ekonomiansvarig

Mig kontaktar ni om ni har några ekonomifrågor.


ekonomiansvarig@sektionencorax.se

Hanna Svensson

Informationsansvarig

Mig kontaktar ni om .....


information@sektionencorax.se

Tiffany Karlsson

Studiesocialt ansvarig

Mig kontaktar ni om ni har några frågor/förslag angående events.


studiesocialt@sektionencorax.se

Kaltum Gure

Ordförande Lärarutskottet Örebro lärarstudenter

Mig kontaktar ni om .....


lararutskottet@sektionencorax.se

Anton Johansson

Sekreterare

Mig kontaktar ni om .....


sekreterare@sektionencorax.se

Marcus Holmberg

Utbildningsbevakare mot utbildningsfrågor

Mig kontaktar ni om .....


utbildningsbevakare@sektionencorax.se

Carro Lingren

Utbildningsbevakare mot studiemiljö

Mig kontaktar ni om .....


utbildningsbevakare@sektionencorax.se

Anders Wahlström

Näringslivsansvarig

Mig kontaktar ni om .....


naringslivsansvarig@sektionencorax.se

Signe Axols

Introduktionsansvarig

Mig eller Elin kontaktar ni om frågor angående introduktionen.


introduktionsansvarig@sektionencorax.se

Elin Svensson

Introduktionsansvarig

Mig eller Signe kontaktar ni om frågor angående introduktionen.


introduktionsansvarig@sektionencorax.se

Joel Gustafsson

Ledamot

Mig kontaktar ni om frågor angående sektionsrummet och allt som hör dit.


ledamot@sektionencorax.se